Age of Empires II'nin HD versiyonu Steam'in dibinden çıktı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.03.2013 - 15:34
Geçmişe dönmeye hazır mısınız?
Valve'ın oyun portalı Steam'de çıkacak, daha doğrusu çıkması muhtemel oyunların en büyük kaynağı doğal olarak portalın veri tabanı.

Bu zaman kadar bizlere pek çok ipucu veren ve genelde de sonunda çıkan oyunlardan bir yenisi daha ortaya çıktı. Aslında yeni olan oyun değil oyunun yenilenmiş bir versiyonu. Söz konusu oyunumuz 1998 yılında Ensemble Studios tarafından geliştirilen Age of Empires II: The Age of Kings'in HD versiyonu.

Database'in oyunun kendisi ile alakalı sayfasındaki (aşağıda gördüğünüz) ödeme şekli yani "Billing Type" kısmında hediye ibaresin görüyoruz. Dolayısı ile bu oyunun ayrıca satılmayacağını sadece hediye edileceğini anlıyoruz.

Age of Empires II'nin HD versiyonu Steam'in dibinden çıktı
Lakin onun altında bulunan AOEII HD 4-Pack linkine girildiğinde ödeme şekline tek seferlik ödeme (Steam'den her zamanki satın alma şeklimiz) olduğunu görüyoruz.

Age of Empires II'nin HD versiyonu Steam'in dibinden çıktı
4-Pack'ler bildiğiniz gibi aynı oyundan bir seferde 4 tane aldığınız paketler. Şimdi oyunun tek hali ücretsizken 4'lüsü neden paralı? Bu sorunu cevabı ilerleyen zamanlarda gelecektir muhakkak. Şu anda önemli olan AoE2'nin muhtemelen geniş ekran ve yüksek çözünürlük destekli ve Win Vista/7/8 uyumlu bir versiyonunun hazırlanıyor olması.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 14:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Age of Empires II'nin HD versiyonu Steam'in dibinden çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×