Age of Wonders: Planetfall PC ve konsollar için duyuruldu

Age of Wonders: Planetfall PC ve konsollar için duyuruldu

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 20.05.2018 - 13:54
Sevilen seriye yenisi ekleniyor.

Paradox Interactive ve Triumph Studios tarafından el birliği ile geliştirilen Age of Wonders: Planetfall duyuruldu.

Serinin yeni oyunu 2019 yılı içerisinde gelecek

Sevilen serinin yeni oyunu Age of Wonders: Planetfall, kesin bir tarih verilmese de 2019 yılı itibariyle PC ve konsollar için piyasada yerini alacak. Oyun, fantastik bir dünya içinde bilim kurgu ve strateji ögelerini harmanlıyor. Düşmüş bir galaktik imparatorluğun son kalıntılarından ortaya çıkarak, yeniden galaksiyi bir kez daha yönetmeye çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde tek oyunculu mod bulunurken aynı zamanda rastgele eşleştirilmiş haritalarda ya da çok oyunculu seçeneğiyle arkadaşlarınıza karşı mücadele edebileceksiniz.

Triumph Studios CEO’su Lennart Sas yaptığı açıklamada, Paradox ile birlikte üzerinde çalıştıkları son eseri duyurmaktan heyecan duyduklarını belirtti.  Age of Wonders: Planetfall’ın Creator Engine oyun motorunun yeni nesli üzerinde yaklaşık üç yıl boyunca geliştirildiğini sözlerine ekledi. Bu yeniliğin oyunun hayranlarını mutlu edeceğini sözlerine ekleyen Sas, amaçlarının genişleyen bir oyun yapmak olduğunu ve yine sevilen seri Age of Wonders’ın bu denli başarılı olmasını sağlayan temel ilkeleri kullanmaya çalıştıklarını söyledi.

Oyunun duyuru videosuna aşağıda ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×