Aksiyon oyunu Left Alive'ın çıkış tarihi belli oldu

Aksiyon oyunu Left Alive'ın çıkış tarihi belli oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 10.10.2018 - 10:15
Yeni video yayınlandı

Square Enix'in geliştirdiği ve yayıncılığını üstlendiği Left Alive'ın çıkış tarihi belli oldu. Yapımında Metal Gear Solid'den Yoji Shinkawa, Armored Core'dan Toshifumi Nabeshima ve Ghost in The Shell'den Tkayuki Yanase'nin de yer aldığı Left Alive, 5 Mart 2019'da yayınlanacak. Square Enix, Left Alive için yeni video yayınladı. Yayınlanan videoya aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.

Left Alive çıkış tarihi belli oldu: 5 Mart 2019

Kojima Productions'ta halen tasarımcı olarak çalışan Yoji Shinkawa'nın da yer aldığı aksiyon oyunu Left Alive, 5 Mart 2019'da PC ve PlayStation 4 için yayınlanacak. Left Alive 2127 yılında geçecek bir hayatta kalma hikayesini anlatacak. Oyunda farklı perspektiflerden Novo Slava'da geçen bir savaş konu edilecek. Square Enix tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunda kendi oynayış tarzımıza göre ilerleyebileceğiz. Çatışma ya da gizlilikle oynamak bizim seçimimizde olacak. düşmanlarımız için tuzaklar kurabileceğiz. Oyunu 3 farklı karakter ile oynayabileceğiz. Oyunda ilerledikçe "cesur" kararlar gerektiren farklı sonuçlara varan bir çok hikaye yolunu tecrübe edebileceğiz. Left Alive  Steam'de 209 TL'den ön siparişe açılmış durumda

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 15:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×