Aksiyon RPG türünü harmanlayan Dark Devotion şahane gözüküyor

Aksiyon RPG türünü harmanlayan Dark Devotion şahane gözüküyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.04.2018 - 13:12
Piksel, rpg ve aksiyon... Daha ne olsun..

Son dönemlerde bağımsız firmalardan çok güzel ve kaliteli oyunlar görebiliyoruz. İşte aksiyon ve RPG dinamiklerini bir araya getiren Dark Devotion'da bu oyunlardan biri olmaya aday duruyor. Hibernian Workshop ekibi tarafından geliştirilen oyunun resmi duyurusu ile birlikte oynanış videosu da yayınlandı.

Aksiyon RPG türündeki Dark Devotion geliyor

Dark Devotion yayınlanan bu oynanış videosuna baktığımızda ilk olarak tabi ki piksel yapısı dikkat çekiyor. Bu konuda ışık oyunları ile birlikte türü seven oyuncuların hoşuna gidecek bir görünüm sergileyen Dark Devotion, oynanış tarzı ve yapısı itibariyle de Castlevania oyunlarını anımsatıyor. Zaten videoya baktığımızda da silahlar, büyüler ve genel yapı ile birlikte bu anımsanacak noktaları net bir şekilde görüyoruz. Tabi harita sistemi hakkında bir bilgi verilmemiş ama muhtemelen Metroidvania tarzında bir sistem ile karşılaşmamız olası.

Yeniden oynanışa da odaklanacağını söyleyen yapım ekibi ayrıca oyunda birçok farklı silahın bizleri beklediğini de vurgulamış. henüz çıkış tarihi netlik kazanmasa da oyunun bu yılın son aylarında PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkacağı duyuruldu.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 09:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 14:56
o kadar açıklayıcı yazmışsınız ki , çok anladım. Castlevania ve Metroidvania oyunlarnı bilmeyen birşey anlamaz sanırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×