Alan Wake 2 yolda mı?

Murat Sağlam
Murat Sağlam 4.04.2011 - 16:44
Remedy'den şüpheli hareketler!
Remedy'nin Gamasutra aracılığıyla yeni bir Xbox 360 projesi için iş ilanı vermesiyle ortalık karıştı denebilir. Özellikle iş ilanında oyunun ağır bir hikaye anlatımı ve drama içereceği belirtilmiş olması bilin bakalım hangi oyuna çağrışım yapıyor?

Alan Wake 2 yolda mı?
Oyunun yazarlarından Mikko Rautalahti, Alan Wake'in hikayesinin çok geniş bir içeriğe sahip olduğu ve eğer bir seri olarak yapılırsa bunun oldukça güzel olacağını daha önce söylemişti. Her ne kadar tahmin için çok erken olsa bile bu haberlerden sonra yeni bir Alan Wake oyunu beklemek çok da hayalcilik olmaz sanırım.
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake 2 yolda mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×