Alan Wake ?!

Anıl İşal
Anıl İşal 3.06.2010 - 12:31
Alan Wake ?!
Xbox 360 ve PC’ler için hazırlanan Korku/Aksiyon oyunu Alan Wake’in resmi web sitesinde yer alan haber göre, yapım hakkında yeni bilgiler ve görüntüler (ekran görüntüleri ve videolar) gelecek hafta biz oyunculara birlikte olacak. Bakalım rüyaların adamı Alan’dan neler duyacağız...

Karakterimiz Alan korku ve gerilim türünde kitaplar yazan bir yazardır. Ancak ilginç bir şey vardır ki; Alan yazdığı kitapların konusunun rüyasında görmektedir. Sevgilisiyle beraber uyuduğu her gece, insanın hayatında karşılaşmak isteyemeyeceği olaylarla karşılaşır ve ardından bu rüyalarını kaleme alır. Ancak bir gün, Alan'ın sevgilisi aniden ortadan kaybolur. Alan, bu olaydan sonra kitap yazmayı bırakmak zorunda kalır. Çünkü ilham kaynağı sevgilisi artık yoktur ve kitaplarını yazmak için gerekli konuları da bulamamaktadır..
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 21:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake ?!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×