Alan Wake: The Writer'ın yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.10.2010 - 09:09
Kâbusla mücadelede son perde, haftaya
Remedy tarafından geliştirilen psikolojik gerilim - aksiyon oyunu Alan Wake için hazırlanan yeni DLC paketi The Writer için yeni bir video geldi. The Signal isimli DLC'nin ardından hazırlanan The Writer, aynı zamanda son eklenti paketi olacak. The Writer'ı, önümüzdeki hafta 560 MS puanı karşılığında Xbox Live'da satın alabileceksiniz. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake: The Writer'ın yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×