Amateur Surgeon

Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Doktor bey, ameliyathaneden çağrılıyorsunuz!
Platformlar iOS, iOS
Amateur Surgeon
  • Yapımcı - Yayıncı Adul Swim Games - Adul Swim Games
  • Çoklu Oyuncu: Yok
  • Oyun Türü: Platform,Platform
  • Web Sitesi
Merlin Puanı 78
Artılar Vakit faktörü heyecana sebebiyet veriyor. Eğlenceli tedavi yöntemleri
Eksiler Zaman hırsızı
Doktorluk zor bir iş. En ufak hata bile sizi çok zor durumlar içine sokabilir, aynı şekilde yardım etmeniz gereken kişiyi de en olumsuz yönde etkileyebilir. Peki ya doktor olmadığınız halde birilerine yardım etmek zorunda kalsaydınız, ne yapardınız?

Böyle doktor mu olur?

Amateur Surgeon, işin içine biraz da mizah unsuru katarak ufak çapta doktorculuk rolünü üstlenmemizi ve bu sayede ölmek üzere olan insanları kurtarmamızı şart koşuyor. Yaşlı bir adam, bir trafik kazası mağduru veya evinize giren bir hırsızı tedavi etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için belirli ekipmanlarımız ve yeterince süremiz var.

Başarılı işler çıkardıkça yeni hastalarla, daha doğrusu daha detaylı tedavi yöntemleriyle karşılaşıyoruz. Hem yara tipleri, hem de kullandığımız ekipmanlarda artışlar oluyor. Tabii ki en önemli nokta, "elimizin kesinlikle titrememesi." Aksi halde hastaya zarar veriyoruz ve durumu daha da kötüye gidebiliyor.

Kasap lazım mıydı?

Biraz da tedavi aşamalarından söz edelim. Diyelim ki hastamızın vücudunda kesikler ve açık yaralardan dolayı oluşan iltihaplanmalar var. Öncelikle mikroplu bölgeleri temizlemeliyiz. Hemen ardından kesikleri dikmeli ve sonrasında da yakmalıyız. Yarayı kapattıktan sonra sıra üzerini temizlemeye ve işlemi tamamlamaya geliyor. Tabii ki bu işlemler her defasında değişiyor.

Amateur Surgeon


Eğer ete cam parçacıkları saplanmışsa, öncelikle bunları çıkarmalıyız. Kırık kemikler varsa, doğru kemiklerle eşleştirerek düzeltmeliyiz. Yaptığımız her yanlışta hastamızın durumu biraz daha kötüye gidiyor. Zaten tedavi esnasında belirli bir süreye sahibiz. Bu süreyi geçirirsek veya fazlasıyla yanlış hamlede bulunursak, hastayı kaybediyoruz. Yapım, grafiksel olarak yeterli düzeyde. Zaten oyundaki amaç görselleriyle öne çıkmak değil, size hoş vakit geçirtebilmek. Bence bunu başarıyor da.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2024 05:28
Kalan Karakter: 300 Gönder
Amateur Surgeon
İlginizi Çekebilir