Amazon Prime Video Türkiye Mayıs 2021 içerikleri açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.05.2021 - 13:10
Farklı içerikleri ile dikkat çeken Amazon Prime Video Türkiye servisinin Mayıs ayında yayına girecek olan Amazon Originals içerikleri açıklandı.

Amazon Prime Video Türkiye, Mayıs ayında yayına girecek yeni içerikleri açıkladı. Mayıs ayında Prime üyeleriyle buluşacak popüler yapımlar arasında Colson Whitehead‘in Pulitzer ödüllü romanından uyarlanan, yönetmenliğini akademi ödüllü Berry Jenkins’in üstlendiği merakla beklenen mini dizi “The Underground Railroad”, Lauren Oliver’in yazıp yönettiği genç-yetişkin dizisi “Panic”in ilk sezonu ve dünyaca ünlü sanatçı P!NK’in “Beautiful Trauma” dünya turnesinde başından geçenleri sahne arkası röportajlarını ve turda yaşananların perde arkasını izleyicilerle buluşturan “P!NK: All I Know So Far” belgeseli bulunuyor. Mayıs ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneği ile sunuluyor. 

Amazon Prime Video Türkiye Mayıs Ayı Takvimi

The Underground Railroad – 14 Mayıs

Colson Whitehead ‘in Pulitzer ödüllü romanından uyarlanan uzun zamandır merakla beklenen mini dizi “The Underground Railroad” 14 Mayıs Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de yayına giriyor. Yönetmenliğini Academy ödüllü Berry Jenkins’in üstlendiği, başrollerinde Thuso Mbedu, Chase W. Dillon ve Joel Edgerton gibi isimlerin yer aldığı 10 bölümlük Amazon Originals mini dizisi, Cora Randall’ın iç savaş öncesi ABD’nin güney bölgesinde özgürlük uğruna verdiği mücadeleyi izleyicilerle buluşturuyor. Dizide; Cora, Georgia’daki bir plantasyondan kaçtıktan sonra, o güne kadar sadece bir söylentiden ibaret olan Yeraltı Demiryolu’nun, mühendisler ve kondüktörlerle dolu, Güney topraklarının altından geçen gizli bir tünel ağı olduğunu keşfediyor. Eyaletten eyalete seyahat eden Cora, daha önce asla mümkün olamayacağını düşündüğü bir hayata ulaşmak için hem onu geride bırakan annesinin mirasıyla hem de kendi sorunlarıyla mücadele ediyor.

Amazon Prime Video Türkiye Mayıs 2021 içerikleri açıklandı

P!NK: All I Know So Far – 21 Mayıs

Başrolünde dünyaca ünlü sanatçı P!NK’in yer aldığı “P!NK: All I Know So Far” belgeseli, 21 Mayıs’tan itibaren Amazon Prime Video Türkiye’den izlenebilecek. Yapımcılığını Michael Gracey ve Isabella Parish’in yanı sıra Luminaries, Silent House ve Lefty Paw stüdyolarının üstlendiği “P!NK: All I Know So Far”, izleyicileri P!NK’in “yaşantısı” olarak nitelendirdiği karmaşanın arka yüzüyle buluşturuyor. Rekorlar kıran “Beautiful Trauma” dünya turnesi boyunca ödüllü sanatçı P!nk’in yol maceraları, sahne arkası röportajları ve kişisel yaşantısından görüntüleri harmanlayan belgesel, izleyicileri onun seçtiği ailesine katılmaya ve bir anne, bir eş, bir patron ve bir performans sanatçısı olarak hayatını dengelemeye çalıştığı sürece tanık olmaya davet ediyor.

Amazon Prime Video Türkiye Mayıs 2021 içerikleri açıklandı

Panic 1. Sezon – 28 Mayıs

Lauren Oliver’ın çok satan romanından uyarlanan, kendisinin yazıp yönettiği genç-yetişkin dizisi “Panic”in 10 bölümlük ilk sezonu 28 Mayıs’ta Amazon Prime Video Türkiye’de gösterime girecek. Her bölümü birer saatlik yeni drama serisi, her yıl liseden mezun olan öğrencilerin hayatlarını yoluna koymak için tek şansları olduğuna inandığı ve sadece tek bir kazananın olacağı bir dizi yarışmaya ev sahipliği yapan, Teksas’ın küçük bir kasabasında geçiyor. Ancak bu yaz kurallar değişiyor: Bu defa, kazananın elde edeceği para her zamankinden daha fazla ve oyun her zamankinden daha tehlikeli. Oyuncular da en derin, en karanlık korkularıyla yüzleşip, kazanmak için ne kadar risk alacaklarına karar vermek zorundalar.

Amazon Prime Video Türkiye Mayıs 2021 içerikleri açıklandı

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2023 16:11
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2021 17:00
Berbat
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2021 19:18
Amazon prime i 1 kere Turkiye olaraka kullandim onun disinda hep vpn ile amerika uzerinden izliyorum en mantiklisida o
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2021 09:14
Chrome da Veepn kullaniyorum eklenti olarak ekleniyor yeri amerika yapinca 2k icerik de bile takilma yapmiyor
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2021 23:16
Hangi vpn ya şöyle hem bedava hem hızlı olan bir aydınlatıverin.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2021 19:15
Ne içerikler ne içerikler. Hemen amazon üyeliği açayım :))
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2021 01:02
Bunun için açıyorsan açma zaten 7 liraya dünyanın avantajı var oyunlar olsun alışverişte olsun bu video da bonusu
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2021 21:30
altyazılı izlemekten sıkıldık ya
Kalan Karakter: 300 Gönder
Amazon Prime Video Türkiye Mayıs 2021 içerikleri açıklandı
İlginizi Çekebilir