Amazon'un kurucusu, Amazon Prime'ın abone sayısını açıkladı

Amazon'un kurucusu, Amazon Prime'ın abone sayısını açıkladı

Furkan Güler
Furkan Güler 20.04.2018 - 17:13
Rakam tahmin ettiğimizden daha yüksek

Amazon Prime ile çok başka denizlere yelken açan Amazon, yoluna emin adımlar ile devam ediyor. Şimdi ise Amazon'un yönetici pozisyonunda olan ve aynı zamanda Amazon'un kurucularından olan Jeff Bezos, hissedarlara verdiği raporlarda Amazon Prime'ın abone sayısını açıkladı. Bezos'un açıklamasına göre dünya genelinde 100 milyondan fazla internet kullanıcısı, Amazon Prime'a her ay para ödüyor. Bu bilgilerin yanında Bezos, 2017 yılında 5 milyardan fazla kez ürünün Amazon üzerinden ticaretinin yapıldığını belirtti.

Amazon Prime'ın abone sayısı açıklandı

Bu denli büyük rakamları katlayarak devam eden Amazon, video oyun dünyasına da el atmış durumda. Crytek'ten aldığı yardımlar ile kendi oyun motorunu geliştiren Amazon, aynı zamanda Twitch'in de sahibi konumunda bulunuyor. Oyuncuların trendlerini çok iyi takip eden Amazon yetkilileri, Star Citizen'ı kendi oyun motorlarına taşıdılar. İnternet yayıncılığına da önem veren geliştiriciler, bakalım yeni yatırımlarını ne yönde yapacaklar. Amazon Prime'ın her özelliği ülkemizde açık olmasa da, Amazon'un resmi olarak Türkiye'ye gelmesi ile birlikte bu özellikler de ülkemizin kullanıcıları için açılacaktır.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 10:49
amazon almanyada paket dağıtıyorum, bu prime müşterilerinin çoğu hasta interenetten alışveriş hastası
su siperiş eden, toprak sipariş eden, tuvalet kağıdı, meyve suyu sipariş eden makarna sipariş eden, bide bu dediğim insanlar hast olanlar en üst katta yaşayıp sosyal yardım alan işsizler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ademt95
ademt95 21.04.2018 15:26
Benimde 6 aylik bedava "Prime Student" aboneligim var. 6 ay sonra ayda sadece 4 ingiliz sterlini, verdigi ayricaliklar yaninda bu aylik fiyati hicbirsey.
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2018 17:40
aynen zaten ücretsiz kargo sayesinde parasini fazlasiyla hak ediyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2018 18:43
Amazondan sık alışveriş yapanlar için avantajlı...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×