Amy Hennig yeni Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.04.2022 - 11:18
Legacy of Kain, Jak and Daxter ve Uncharted gibi yapımlarda çalışan Amy Hennig, yeni Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı.

Star Wars hayranları için geçtiğimiz saatlerde oldukça sevindirici bir haber geldi ve Skydance Media imzasını taşıyacak yeni Star Wars oyunu için çalışmalara başlandığı açıklandı. Aslında Star Wars için başta Quantic Dream'in projesi olan Eclipse, KotoR Remake ve uzun süredir konuşulan Star Wars Jedi: Fallen Order oyunlarının devam projeleri yapılıyor. Bu yeni projeye oyuncuların sevinmesini gerektiren en önemli nokta işin içerisinde Amy Hennig'in yer alması.

Daha önce iptal ediken yeni Star Wars oyunu tekrar geliştiriliyor

Amy Hennig yeni Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor

Aslında bu proje oyuncuların içinde ukde kalan projelerden birisi. Çünkü daha önce Legacy of Kain, Jak and Daxter ve Uncharted gibi yapımlarda çalışan Amy Hennig bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını açıklamış fakat bu proje 2017 yılında iptal edilmişti. Dead Space oyunlarından hatırlayacağımız Visceral Games ile bu projeye başlayan Amy Hennig'in üzerinde çalıştığı bu oyun EA Games tarafından askıya alınmıştı. Star Wars haklarının tekrar LucasFilm Games'e geçmesi ile akıllarda kalan bu proje tekrar hayata geçmiş oldu diyebiliriz.

Skydance Media başkanlığını da yapan Amy Hennig, proje ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; "Yıldız Savaşları'nı 1977'de görmenin 12 yaşındaki beynimi nasıl yeniden şekillendirdiğini, yaratıcı hayatımı ve geleceğimi silinmez bir şekilde şekillendirdiğini sık sık anlatıyorum. Bu galakside sevdiğim etkileşimli hikayeleri anlatmak için Lucasfilm Games ile tekrar çalışmaktan çok mutluyum.”

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2022 21:22
büyük ihtimalle 1313 klonu bir oyun ortaya çıkacak.
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2022 21:44
amy hennig başka bir star wars oyunu üzerinde çalışıyordu ve iptal oldu. 1313 ile alakası yoktu. oyun ile ilgili hiçbir bilgide yoktu. asıl senin hiçbir şeyden haberin yok.
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2022 08:28
Ne klonu kardeş? 1313 ü yapan zaten bu kadındı. Ohoo sizin dünyadan haberiniz yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 20.04.2022 15:19
Oyunun türü TPS hikayeli olur umarım)
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2022 23:37
yok hikayesiz olacaktı kanka
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2022 16:50
Star Wars 1313 iptal edilen oyun. Uncharted e aşırı benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amy Hennig yeni Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×