Ana karakteri bir kedi olan Stray bu yaz çıkıyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 1.05.2022 - 05:43
2020 yılında duyurulan ve ana karakteri bir kedi olan Stray, bu yaz çıkacak önemli indie oyunlardan biri olacak.

Ana karakteri bir kedi olan Stray sonunda net olmasa da bir çıkış tarihine sahip. Post apokaliptik bir şehrin sokaklarında, ailesini arayan bir kediyi kontrol edeceğimiz Stray,  Playstation'ın 2022 yazında çıkacak indie oyunlar listesinde yer alıyor.

Ana karakteri bir kedi olan Stray oyuncuları eşsiz bir maceraya davet ediyor

 İlk duyurulduğu andan itibaren dikkatleri üzerine çeken Stray, daha önce Journey, What Remains of Edith Finch, Outer Wilds ve Kentucky Route Zero gibi başarılı oyunların da dağıtımını üstlenen Annapurna Interactive çatısı altındaki BlueTwelve ekibi tarafından geliştiriliyor.
Stray'in geçeceği şehir, insanlar ile değil, her türden garip robotlar ile dolu ve yolculuğumuz sırasında karşılaşacağımız bir drone en önemli arkadaşımız olacak.

Ana karakteri bir kedi olan Stray
Oyun yapımcısı tarafından şöyle betimlenmiş:

" Stray ile dünyayı bir sokak kedisinin gözünden keşfedin ve çevrenizle eğlenceli bir şekilde etkileşime geçin. İsterseniz gizli, isterseniz çevik bir şekilde ilerleyin. İsterseniz de bu yabancı dünyada karşılaşacağınız herkesi olabildiğince sinir edin."

Bu yaz döneminde çıkması beklenen Stray konsollar özelinde yalnızca Playstation 5'e gelecek ve PC platformuna da çıkacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 05:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2022 13:51
Microsoft nerdesin abisi sen en güçlü konsolum diyosun oyun bile vermiyolar sana,,, biz buna nediyoruz.....

KONTROLSÜZ GÜÇ GÜÇ DEĞİLDİR......
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2022 11:55
Konsol mu kaldı bu devirde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2022 21:05
Playstationun böyle sanatsal denemeleri hep fail oluyor ya. Geçen de bir tane sprey boya ile heryeri boyadığın bir şey vardı. İki, üç saat ilginç sonra peh ya da meh.
Kalan Karakter : 300 Gönder
omrkcmn
omrkcmn 1.05.2022 11:58
Odun gibi animasyonlarla gelmezse iş görecek bir oyun. Ayrıca Türkçe geliyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ana karakteri bir kedi olan Stray bu yaz çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×