Angry Birds Bodrum’u sallamaya geliyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 31.07.2013 - 09:28
Avenue Bodrum, Angry Birds çılgınlığını Bodrum'a taşıyor
Avenue Bodrum AVM yine bir ilki gerçekleştiriyor ve dünyayı sallayan Angry Birds çılgınlığını Bodrum’a taşıyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de elinden düşüremediği oyun Angry Birds,  3 – 11 Ağustos tarihleri arasında birbirinden eğlenceli etkinliklerle Avenue Bodrum AVM’de hayranlarını bekliyor.

Avenue Bodrum AVM alt kat aktivite alanında gerçekleşecek olan Angry Birds Oyun Parkuru’nda 15.00 – 23.00 saatleri arasında katılımcılar; Sapan yardımı ile kırmızı kuşları fırlatarak, platform üzerindeki yeşil domuzcukları devirmeye çalışacak ve birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

Angry Birds Bodrum’u sallamaya geliyor!
10 yas altı çocuklar için hazırlanan workshoplarda ise tablet bilgisayarlar ile Angry Birds oyun deneyimini yaşayan miniklere, oyun sonunda başarı sertifikaları verilecek. Ayrıca, Angry Birds maskotu hatıra fotoğrafı çektirmek için özel standında hayranlarını bekliyor olacak.

Biz size aşk, alışveriş, eğlence ve unutamayacağınız keyifli anlar sunuyoruz, ya siz bu aşkı yaşamaya hazır mısınız?

-Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 06:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Angry Birds Bodrum’u sallamaya geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×