Anonymous Westboro Baptist Kilisesine savaş açtı!

Anonymous Westboro Baptist Kilisesine savaş açtı!

Mert Günhan
Mert Günhan 17.12.2012 - 12:38
Amerika'da zor günler
Amerika'da bulunan Westboro Baptist kilisesinin Sandy Hook Ortaokulunda 28 kişinin ölmesine sebep olan olaylar ve eşcinsellerle ilgili yaptığı açıklamalardan sonra Anonymous'un hedefi haline gelmesiyle Anonymous ve WBC arasında büyük bir savaş başladı.  Sandy Hook katliamı 20'si çocuk 28 kişinin ölümüyle sonuçlanan Amerika'nın en büyük ikinci katliamı olarak tarihe geçmişken Westboro Baptist kilisesinin yaptığı düşüncesiz yorumlar ve eşcinseller ile ilgili daha önce yapmış olduğu gösteriler Anonymous'u oldukça sinirlendirdi. Anonymous durumla ilgili Beyaz Saray'a ulaşarak WBC'nin bir nefret grubu olarak tanınmasını isterken WBC'nin bütün kanallarına saldırdı. Yapacakları şeylerin yüzde birini bile henüz yapmadıklarını söyleyen Anonymous, konu ile ilgili internetten bir tehdit videosuda yayınladı.

Anonymous Westboro Baptist Kilisesine savaş açtı!
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 12:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×