Apple konsol pazarına mı giriyor?

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 2.12.2010 - 18:02
Dengeler değişebilir
Oyun sektörünü takip edenler bundan birkaç ay önce Apple'ın konsol alanına girebileceği dedikodularını hatırlayacaklardır. Konu ile ilgili Apple'dan resmi bir yalanlama gelmemişti.

Apple konsol pazarına mı giriyor?
Bugün EA başkan yardımcısı Patrick Soderlund, yaptığı açıklamada Apple'ın eğer konsol pazarına girerse hem Microsoft'la hem de Sony ile mücadele edebilecek güçte bir şirket olduğunu belirtti. Bunun en somut örneği olarak iPhone telefonlarının oyun başarısını gösterdi. Apple şu an kasasında 40 milyar dolar olan, her çıkardığı ürünle kendinden söz ettiren bir firma. Microsoft, geçmişte büyük cesaret alarak Sony ve Nintendo'nun hakim olduğu konsol sektörüne girmişti ve şu an Xbox 360 ile sektör liderlerinden birisi. Aynı şeyi neden Apple yapmasın?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Apple konsol pazarına mı giriyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×