Aquaman'in çekimleri tamamlandı

Aquaman'in çekimleri tamamlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 23.10.2017 - 16:17
DC'nin Justice League'den sonraki filmi olacak olan Aquaman'in çekimleri tamamlandı.

DC Sinematik Evreninin Justice League'den sonraki filmi olacak olan Aquaman'in çekimleri tamamlandı. Filmin başrollerini paylaşan Jason Momoa ve Amber Heard tarafından Instagram'da duyurulan bu haber, hayranların acaba film erken mi gelir sorularını doğurdu. Tabi böyle bir durum söz konusu değil. Filmin VFX ve CGI çalışmaları daha yeni başlayacak. İlk olarak 27 Temmuz 2018'de vizyona girmesi planlanan film, sonrasında 21 Aralık 2018'e ertelenmişti. Aquaman'in çekimleri, Avustralya'nın Queensland şehrinde bulunan Gold Coast'da, Newfoundland, Sicilya ve Tunus'da yapılmıştı.

Aquaman'in çekimleri tamamlandı

Aquaman filminin kadrosunda, Aquaman rolünde Jason Momoa, eşi Mera rolünde Amber Heard, Nuidis Vulko rolünde Willem Dafoe, Tom Curry rolünde Temuera Morrison, Nereus rolünde Dolph Lundgren, Black Manta rolünde Yahya Abdul-Mateen II, Murk rolünde Ludi Lin, Ocean Master rolünde Patrick Wilson, Atlanna rolünde Nicole Kidman ve Jesse Kane rolünde Michaell Beach bulunuyor.

Aquaman'in çekimleri tamamlandı

James Wan tarafından yönetilen filmin senaryosu ise Will Beall, Geoff Johns ve Wan tarafından yazılmakta. Zack Snyder, Deborah Snyder, Peter Safrani, Rob Cowan, Job Berg ve Geoff Johns ise filmin yapımcılığını üstlenmekte.

DC hayranları Aquaman ile Justice League'de tanışacak.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 13:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2017 17:01
Tamam arkadaş anlıyorum Aquaman yıllardan beri görünüş bakımından dalga geçilen bir karakter.Biraz sert ve cool bir imaj verdiniz onu da anlıyorum.Ama esmer Aquaman mı olurmuş ya.Bu karakterin Atlantisten atılma nedeni bile sarışın olmasından kaynaklanıyor.Filmde nasıl işleyecekler merak ediyorum.
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 20:02
00:55 O da doğru :)
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 11:19
Sarışın olduğundan atıldığından gurur yapan Aquaman, saçlarını berberde boyatır. Fakat boyattığı anlaşılınca yine Atlantis'e alınmaz. Bunun üzerine "eehhh @£>#@ lan sizle mi uğraşacam develer" diye rest çekip yürür gider.
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 00:55
Hocam Death note da zenci L var sen ne diyon :):):)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 06:59
Ben Affleckli Batman hariç, DC filmlerini daha çok seviyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 00:19
Film çekmek bu kadar mı kolaylaştı ? Sonra üfürükten patlayan hikayesiz sadece vurdu kırdılı bir film olup tarihin tozlarına karışacak, bir nolan filmi o yüzden 3-4 yılda bir ancak oluveriyor anlayana. Snyder aynı hatayı yapmaktan asla taviz vermiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×