ARK Park VR için yeni fragman yayınlandı

ARK Park VR için yeni fragman yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.07.2017 - 19:22
Jurrasic Park hayranlarına müjde! ARK Park geliyor.
Snail Games bugün yaptığı duyuruda, yeni oyunları ARK Park VR için birden çok yeni içerik yayınladı. ARK: Survival Evolved oyunlarının spin-off'u olacak olan oyun, bu yılın sonlarında PlayStation VR'da çıkacak. 100'den fazla tarih öncesi türe sahip olacak olan oyun, China Joy firması tarafından yapılıyor.

Temel olarak, ARK: Survival Evolved oyunundan değişik olacak olan ARK Park, oyunculara kule savunma üzerine değişkenlik gösteren bir deneyim hazırlıyor. Farklı çevrelerde birden çok özelleştirme ile detaylandırılan oyun, VR kullanıcıları için güzel bir tecrübe olacak gibi duruyor.

ARK Park VR için yeni fragman yayınlandı
Jurrsaic World filmindeki ziyaretçi parkına çok benzeyen bir haritası olan ARK Park, Dinazor meraklılarına ve tarih öncesi türlere merak salanlara hitap ediyor. Mono-rail dediğimiz küçük trenlerle parkı gezebileceğiz ve etrafala interaktif bir şekilde temas edebileceğiz. ARK: Survival Evolved oyunundaki türleri barındıracak olan ARK Park, oyuna özel birden çok türe de sahip olacak.

PlayStation VR, HTC Vive ve Oculust Rift için geliştirilen ARK Park'ın yayınlanan fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 03:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hickey
Hickey 30.07.2017 20:09
Sword art Online is coming...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2017 18:23
Gelecek vr de
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2017 14:40
ohha bildiğin westworld olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
artagon
artagon 30.07.2017 14:38
aldığım htc vive için sonunda büyük oyunlar çıkmaya başlıyor. ekim de fallout 4 vr geliyor en çok beni heyecanlandıran oyun o :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×