ARMA 3 ertelendi!

ARMA 3 ertelendi!

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 14.12.2012 - 12:59
Geliştiricilerin hapiste olması işleri bozdu...
Piyasadaki en başarılı savaş simülasyonu oyunlarından ARMA serisinin üçüncü oyunu ARMA 3, bugün oyunun geliştiricisi Bohemia Interactive'den gelen açıklamaya göre 2013 yılına ertelendi.

ARMA 3 ertelendi!
Eylül ayında Yunanistan'da tutuklanan ve mahkemeye çıkamadıkları için halen hapiste olan Bohemia Interactive'in geliştirici ekibi, doğal olarak oyuna devam edemedi. Firmanın kilit elemanlarının hukuksuzda gözaltında tutulmaları ellerinde olmayan bir şeydi. İnsan haklarına aykırı bir şekilde yaşanan, süresiz tutuklama süreleri sadece Semih Cumhuriyet'ine has bir durum değil biliyorsunuz ki.

Oyunun yeni proje lideri Joris-Jan Van Land konuyla ilgili şu sözleri söyledi:

"Hayal bile edemeyeceğimiz bir problemle karşılaştık ve bu beklenmedik durumda şirketi kurtarmak ve yenileyebilmek için bir süredir değişiklik yapmaya çalışıyoruz. Duruma anlam vermeye çalışıyoruz ve çalışma arkadaşlarımızın bir an önce serbest bırakılmasını umuyoruz. Onların yokluğu bizi şahsen oldukça etkiledi ama ARMA 3 için belirlenen hedefleri yerine getirmek için işimize devam ediyoruz."


Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 13:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×