Aşkın “Angry Birds” hali!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 4.02.2014 - 14:02
14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, sevgiliye hediye alma telaşı da başladı
Hikayesini aşktan, rengini ise kırmızı gülden alan 14 Şubat Sevgililer Günü için sevgilinize hangi hediyeyi alacağınıza karar verebildiniz mi? Elmasepeti.com’da Sevgililer Günü temasıyla satışa sunulan aşık Angry Birds oyuncakları, aradığınız o farklı, renkli ve eğlenceli hediye alternatifi olabilir.

Aşkın “Angry Birds” hali!
Asabi oldukları kadar bir o kadar da sevimli olan aşık kuşlar, 14 Şubat romantizmini ve eğlencesini bir arada sunuyor. Kafaları üstüne hafifçe basıldığında çıkardıkları orijinal Angry Birds efektleriyle harekete geçmeye hazırlanan bu kızgın kuşlar, sevgiliyle yapılacak eğlenceli bir savaşa malzeme olabilir ya da evlerin dekorasyonuna sempatik görüntüleriyle renk katabilir.

Elmasepeti.com’da 42,30 TL + KDV ile satışa sunulan 10 cm çapındaki aşık Angry Birds peluş oyuncaklar, 14 Şubat’a renk katacak eğlenceli bir hediye alternatifi olarak elmasepeti.com'da sizleri bekliyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 06:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aşkın “Angry Birds” hali!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×