Assassin's Creed: Brotherhood'u da yamarlar

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 26.11.2010 - 16:33
Bu sefer PlayStation 3'ün multiplayer modu için
Assassin's Creed: Brotherhood başarılı çıkışıyla göz doldurdu. Oyun çıktıktan sonra PlayStation 3 kullanıcılarından gelen geri bildirimler üzerine, multiplayer moduna yönelik yama kullanıma sunuldu.

Assassin's Creed: Brotherhood'u da yamarlar
Oyunu sürüm 1.02'ye yükselten yama ile eşleştime sisteminde optimizasyon, oyun içi sesli chat için ses seviyesinin yükseltilmesi, limitsiz skor eklendi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: Brotherhood'u da yamarlar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×