Assassin's Creed: Origins haritasını dolaşmak ne kadar sürüyor?

Assassin's Creed: Origins haritasını dolaşmak ne kadar sürüyor?

Furkan Güler
Furkan Güler 27.10.2017 - 11:46
Bir oyuncuyu haritanın büyüklüğünü göstermek için çölleri aştı.

Assassin's Creed: Origins ile güzel bir geri dönüş yapan Ubisoft, artık 2017 yılını kapattı diyebiliriz. 2 senelik bir bekleyişin ardından sevenlerinin karşısına Antik Mısır teması ile çıkan geliştiriciler, kardeşliğin kuruluşuna tanıklık etmemize imkan sağlıyor. Eski oyunlara göre seriye yeni bir soluk getiren Ubisoft, bu sefer oyuna RYO mekanikleri ekliyor. Oldukça büyük bir haritası ve detaylı açık dünyası olan oyunun, haritasını baştan uca dolaşan bir oyuncu bunun ne kadar sürdüğünü kanıtlamak için bir video hazırladı. Oyunda deveye binip son hızda gittiğinizde 16 dakika 8 saniyede tüm haritayı aşabiliyorsunuz.

Assassin's Creed: Origins haritasının büyüklüğünü merak ediyor musunuz?

İlk bakışta harita gözünüzü korkutabilir ancak neredeyse yüzde 90 oranında düzlük olan haritayı aşmak oldukça kolay olmuş. Hatırlayacağımız üzere Fallout 4'ün haritasını aşmak 41 dakika sürüyordu. Her ne kadar Assassin's Creed: Origins'in diğer oyunlar kadar büyük bir haritası olmasa da, Ubisoft'un bu sefer dolu dolu bir açık dünya ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle yan görevlerin artık oyuncuyu sıkmaması, var olan açık dünyanın albenisini yükseltebiliyor. Oyunun incelemesini ise sitemizden okuyabilirsiniz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 21:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
grsl
grsl 27.10.2017 13:30
haritanın aşırı yada çok büyük olması değil dolu dolu olması önemli yoksa fallout 4 gibi bom boş bir oyun oynamanın neresi zevkli olsun çok aşırı büyük olduğunda bir yerden sonra artık ulan ışınlansak artık bu ne imiş git git bitmiyor kıvamına geliyor hele çalışan insan için tam zulum oluyor oyun
Flipflop
Flipflop 3.11.2017 10:44
Fallout 4 mü boş oyun ? Güldürdün valla :D Skyrim'i de sevmezsin sen kesin. Hadi git lol oyna
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2017 16:09
valla 8 saatir oynuyorum,geriye dönüp baktım şimdi 6.5 saatir yan görev yapıp,tomb keşfediyorum :D hayvan gibi craft yaptım ana hikayede zorlanmadan bitirirm artık,oyun çok güzel olmuş hikayesi ve modern zamanı sizi içine çekiyor,ama yapay zeka yine tırt,arkasında öldürüyorsun adamı öndeki duymuyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2017 13:59
Bir Just Cause değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2017 13:11
Fallout 4 te binek yoktu yalnız o açıdan karşılaştırma pek sağlıklı değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×