Assassin's Creed Valhalla: Siege of Paris çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.07.2021 - 13:43
Güncellemeler ile yoluna devam edeceği açıklanan Assassin's Creed Valhalla: Siege of Paris çıkış tarihi 12 Ağustos olarak açıklandı.

Assassin's Creed Valhalla: Siege of Paris çıkış tarihi 12 Ağustos olarak açıklandı. Hatırlarsanız Ubisoft geçtiğimiz aylarda bir açıklama yapmış ve bu sene yeni bir Assassin's Creed oyunu gelmeyeceğini belirtmişti. Bunun yerine serinin tarihinde ilk defa mevcut olan oyun yani Assassin's Creed Valhalla, iki yıl boyunca desteklenecek ve farklı genişleme paketleri ile yoluna devam edecek. Nitekim geçtiğimiz Mart ayında Wrath of the Druids genişleme paketi ile bunun ilk adımı atılmıştı. Assassin's Creed Valhalla: Siege of Paris genişleme paketinde ise adından da anlaşılabileceği gibi yolumuz Fransa'nın başkenti Paris'e kadar uzanacak.

Assassin's Creed Valhalla: Siege of Paris çıkış tarihi açıklandı

Assassin's Creed Valhalla: Siege of Paris, 12 Ağustos'ta çıkıyor

Yeni genişleme paketi hakkında açıklamalar yapan Ubisoft ayrıca oyunun 1.3.0 güncellemesi konusunda da bazı detaylar paylaştı. E3 fuarında duyurulan Siege of Paris paketinde açıklandığı gibi hikayenin merkezinde Vikinglerin Pars Kuşatması yatacak. Eivor'un liderlik edeceği bu kuşatmada yeni bir bölgeye gidecek ve burada yeni karakterler ile tanışarak yeni ittifaklar kurmaya çalışacağız. Bu güncelleme ile birlikte oyuna tabi ki yeni silahlar, teçhizatlar, yetenekler, düşman türleri ve alev bombası, yapışkan bomba gibi yeni patlayıcı türleri de eklenecek.

Season Pass sahiplerinin ücretsiz olarak ulaşabileceği Siege of Paris güncellemesinin ayrıca satın alınabileceği de açıklandı. Ubisoft ayrıca bu genişleme paketinden önce oyunun 1.3.0 güncellemesini de yayınladı. Xbox Series X|S'de 23,79 GB, Xbox One'da 17,72 GB, PS5'te 6,85 GB, PS4'te bölgenize bağlı olarak yaklaşık 20 GB ve PC'de 31,37 GB'a olan bu güncelleme aynı zamanda 29 Temmuz - 19 Ağustos tarihleri arasında sürecek olan Sigrblot Festivali içeriğini de barındırıyor. Sigrblot Festivaline katılmak için oyunda İngiltere'ye ulaşmış olmanız, Grantebridgescire veya Ledecestrescire görevlerini bitirmiş olmanız ve en az Yerleşim seviyenizin en az 2 olması gerekiyor.

Sigrblot Festivali içerikleri 

  • Uçma, Dövüş Turnuvası ve Zar Oyunu mini oyunları
  • Üç yeni görev 
  • Yerleşim dekorasyonları, özelleştirme öğeleri ve silahlar. Özellikle, tek elle kullanılan Skrofnung kılıcının sınırlı süreli etkinliğin en özel silahlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 03:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2021 14:07
Oyun zaten sıkıcı, daha çok sıkıcı içerik geliyor. Çok iyi.
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 18:12
senlik değil demekki bro sal gitsin seriyi. illa popüler diye her oyunu oynamanıza gerek yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2021 15:15
Oyun dlcsiz sonlara doğru deli bayıyor zaten 1-2 sene ara vermeden dlc işine girilmez.
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 18:11
o bütün oyunlarda var ya hangi oyunu 80 saat oynasan bayıyor witcher 3 bile baymıştı beni ara verdim sonra bitirdim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 04:17
Şu oyuna ng+ getirsinler diye bekliyordum bu dlc çıkınca yeniden oynarım artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2021 19:13
AC serisinin ilk oyunundan beri seslendirme yapan aktörlerin bu kadar berbat bi performans verdiğini görmemiştim. Atmosfere giremedim resmen yönetmeni değiştirmeleri lazım kesin. Odyssey deki müthiş performanstan sonra hiç olmamış bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2021 14:14
Son dakika erteleme gelmezse iyi haber.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed Valhalla: Siege of Paris çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×