Assassin's Creed'ten son detaylar

Anıl İşal
Anıl İşal 6.07.2010 - 12:24
Assassin's Creed'ten son detaylar
Ubisoft’un PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için duyurduğu Assassin's Creed’in ana hikayesine dair çeşitli bilgiler açıklandı biz de bu bilgileri sizle paylaşalım istedik, buyurun;

Oyunda, daha önceden bir Assassin (suikast) tarikatına mensup olan Altair adlı karakteri yöneteceğiz. Oyunun geçtiği tarihten birkaç yıl önce kendisine çok önemli bir görev verilen Altair bu görevi yerine getiremez ve mensup olduğu Assassin tarikatı liderinin gözünden düşer. Belli bir süre kabuğuna çekilen karakterimize hiç beklemediği bir anda gelen bir haber, Altair’in eskiden bulunduğu konuma tekrar gelmesi için bulunmaz bir fırsattır ve o da bunu sonuna kadar kullanacaktır...

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed'ten son detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×