Asura’s Wrath ile öfkenizi serbest bırakın

Asura’s Wrath ile öfkenizi serbest bırakın

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 22.02.2012 - 15:43
Capcom, Asura’s Wrath’ın çıkış tarihini açıkladı
Dünyanın önde gelen video oyun geliştiricisi ve yayıncısı Capcom bugün yeni oyunu Asura’s Wrath’ın Microsoft Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation3 için 24 Şubat’ta Avrupa’da piyasada olacağını duyurdu.

Capcom ile Japon geliştirici CyberConnect2 işbirliğiyle geliştirilen Asura's Wrath, Asya mitolojisi ile bilimkurguyu birleştirerek daha önce görülmemiş seviyede dinamizm, drama ve etkileşim sunuyor ve yepyeni oyun tarzıyla aksiyon türüne yeni bir soluk getiriyor. Asura rolünde aralarında devasa büyüklükteki yaratıkların da olduğu çeşitli düşmanlara karşı savaşacaksınız. Uzak ve yakın saldırıları birleştirerek Asura’nın ‘Burst Gauge’ göstergesini dolduracak, Asura’nın öfkesini serbest bırakarak kendisine ihanet edenlere karşı cezalandırıcı saldırılar yapacaksınız.

Asura’s Wrath ile öfkenizi serbest bırakın
Capcom Asura’s Wrath’ı kapsamlı DLC’ler ile desteklemeye devam edecek. İlk iki paket oyuna anime dünyasından esinlenilen tamamen yeni bir artistik bakış ekleyecek. Bu DLC paketleri oyunun bölümleri arasında gerçekleşen olayları konu alacak. Mesela Asura hocası Augus ile savaşırken aklından neler geçiyordu? Yasha için doğru olan yol hangisiydi; arkadaşı Asura’ya ihanet mi etmeliydi, yoksa Deus’a karşı yanında mı olmalıydı? Bu sorular oyunun çıkışının hemen ardından sunulacak DLC bölümleri ile cevap bulacak.

Bunların ardından çıkacak olan DLC, Asura’nın nihai kavgasını konu alacak ve en güçlüler, en öfkeliye karşı dövüşecekler. Street Fighter’daki dünyanın en büyük dövüşçüleri Asura’nın karşısına geçip onu kavgaya davet edecek ve oyunun hayranlarının kaçırmak istemeyecekleri bir DLC teklifi yaratmış olacaklar.

- Basın Bülteni
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 20:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×