Atlus yeni bir RPG üzerinde çalışıyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 20.12.2016 - 13:41
Persona veya Shin Megami Tensei'den çok ayrı bir şey
Ünlü JRPG yapımcısı Atlus, Persona 5'in de bitişinin ardından yeni projelere adım atmaya başladı. Firmadan yeni bir Shin Megami Tensei haberi beklerken bu kez farklı bir yapım ile karşımıza çıkmayı planladığını açıklaması büyük bir sürpriz oldu doğrusu.

Persona ve Shin Megami Tensei'nin aksine bu kez Fantezi-RPG tarzında olacak yeni oyunun yapımcı koltuğunda da Persona 5'ten tanıdığımız Katsura Hashino oturuyor. Oyun için şimdilik başka herhangi bir bilgi bulunmuyor ancak Atlus'un karakter tasarımcılarından Shigenori Soejima'nın çizdiği ve Famitsu'da yayınlanan resmi aşağıda görebilirsiniz. Görünüşe göre karakter ve evren tasarımı açısından da Persona ve Shin Megami Tensei'ye göre büyük farklara sahip olacak.

Atlus yeni bir RPG üzerinde çalışıyor
Bu yeni oyunun şimdilik ne zaman çıkacağı, hangi platformlara geleceği veya benzeri bilgileri yayınlanmış değil ancak kişisel fikrimi soracak olursanız bunun bir Nintendo Switch oyunu olabileceği fikrine bayağı ağırlık veriyorum. Elbette Switch'in yanında başka platformlara da çıkabilir, bekleyip göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2022 21:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Atlus yeni bir RPG üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×