Avengers Endgame yönetmenleri Kaptan Amerika'ya veda etti

Furkan Güler
Furkan Güler 7.03.2019 - 10:38
Kaptan Amerika'ya veda vakti...

Bu senenin en çok beklenilen filmlerinden bir tanesi olan Avengers Endgame, şüphesiz Marvel hayranlarının favori filmi olacaktır. Thanos'a karşı verilecek son savaşı anlatması beklenen filmden önce, filmle alakalı bu kez Russo kardeşler bir video paylaştı. Filmin yönetmenleri olan Russo kardeşler, iAmRookie isimli YouTuber'ın videosunu adeta karaktere veda edecek şekilde paylaşmayı tercih etmiş.

Avengers Endgame yönetmenleri, Kaptan Amerika'ya veda etti

Kaptan Amerika hayranlarını üzen bu video sonrasında karakterin Marvel sinematik evreninden ayrılacağı kesinleşti diyebiliriz. Kaptan Amerika'nın bulunduğu filmlerden sahne içeren video, karakterin en iyi dövüştüğü sahneleri içeriyor.

Sona geldiğimizde Kaptan Amerika'nın, Marvel sinematik evrenine ne şekilde veda edeceğini tam olarak bilmiyoruz. Karakterin Avengers'a veda mı edeceği? Yoksa Thanos karşısında mı öleceği? Merak edilen en büyük unsurlardan bir tanesi oldu.

Captain Marvel'ın da katılacağı savaştan sonra yeni bir Avengers ekibinin kurulacağı tahmin ediliyor. Kurulan bu yeni Avengers ekibi, Marvel sinematik evreninin bir sonraki büyük düşmanı karşısına savaşacak. Bakalım Avengers Endgame, hikayesi ve anlatacaklarıyla bizleri memnun edebilecek mi?

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 11:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2020 00:17
bunu okuyunca gözüm doldu .... kaptan amerika gibi bir karaktere veda etmek demek benşm için avengers bitmiş demektir... ben açıkcası kaptan amerika olmadan avengers olmaz diyorum ya da eğer kaptan amerika ya başka birisi baş rol olursa da izleme :/ çünkü kaptan amerikayı en iyi yapan şey Chris????
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2019 11:28
Geçmişe gidecekler ve geçmişteki sevgilisinin yanında kalıp geleceğe gitmeyecek muhtemelen. Yer mi 1 milyarlık hasılatlı yeni bir captan filmini çöpe atmak.
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2019 11:39
Geçmişe gitse bile filmlerde görünür diye düşünüyorum ama sadece akıl hocası olarak yada kimliğini tamamen gizleyerek. Süperasker olarak enjekte edilen serum onu nerdeyse ölümsüz gibi birşey yaptı o kadar kolayca çöpe atamazlar Kaptan Amerikayı :)
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2019 03:34
aynısını yazacaktım
borriz53
borriz53 7.03.2019 19:49
teorine kesinlikle katılıyorum. ben de aynısını yazacaktım. zaten fragmanda saatin içinde sevgilisinin resmine bakıyordu. dediğin gibi Thanos bitince geçmişte yaşamaya devam edecek bencede. güzel bir veda olur film için.
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2019 19:13
Öyle olsa çok güzel olur. Tabi devam filmi kısmını saymazsak.
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2019 18:20
Filmde okadar geçmişe gidilmicek. İlk avengers filminin zamanına gidecekler. Ve ayrıca cap america film serisi bitti sen 4.film gelicekmi sanıyosun? Adamın kontratı bitti. Bu filmde sonra cap yok. Yerine cap marvel geliyor.
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2019 17:42
yalnız teşhis iyidi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2019 17:45
bu nasıl iştir ya filmden önce kendi ayrılacağını açıkladı,şimdi de bu haber.Spoilerin babası
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2019 13:45
bence direk ölmeyecek bu karakter,bu kadar açık açık bakın kaptan ölüyor demezler bir trick var bu yorumlarda
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avengers Endgame yönetmenleri Kaptan Amerika'ya veda etti

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×