Avengers: Infinity War'un yeni videosu bol aksiyon içeriyor

Avengers: Infinity War'un yeni videosu bol aksiyon içeriyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.03.2018 - 11:37
Black Widow vs Black Order

Vizyona girmesinde bir aydan daha kısa bir süre kalan Avengers: Infinity War için reklam çalışmaları biraz daha hızlanacak. Gece saatlerinde yayınlanan yeni TV Spot'u bu reklam çalışmalarından biri. Yayınlanan fragmanlardan farklı olarak karşımıza bir kaç farklı sahne çıkartan bu reklamda en dikkat çeken sahneler, Black Widow'un Black Order ile dövüşü ve Thor'un " Thanos'u birlikte yenebiliriz " cümlesi oldu.

Avengers: Infinity War'un yeni videosu aksiyon dolu

Thor'un bu cümleyi kime söylediği bilinmiyor ve bir hayli merak ediliyor. Hatta, bazı hayranlar Thor'un konuştuğu bu karakterin, kilit bir rolde oynayacağını düşünmekte. Black Widow'un sahnesinde ise kendisini Black Order üyesi olan Proxima Midnight'ın mızrağı ile Black Order'ın lideri olan Covus Glaive ile dövüşürken görüyoruz. Marvel Sinematik Evreni'nin 10 yıldır hazırlandığı Avengers: Infinity War, gelmiş geçmiş en büyük süper kahraman filmi olmakla birlikte tarihin en büyük filmleri arasına çoktan girmiş durumda. Aşağıdan yayınlanan yeni videoyu izleyebilirsiniz. Marvel severlerin merakla beklediği Avengers: Infinity War, 27 Nisan'da sinemalarda!

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 22:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 29.03.2018 18:19
Şu vasıfsız karadul yerine shield dizisindeki queke olsa daha iyi orlurdu.
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2018 19:25
O daha da vasıfsız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×