AvP genişliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.07.2010 - 11:09
Yeni haritalar ve yeni özellikler
Sega, Aliens vs Predator için ikinci genişleme paketi olan Bughunt Map Pack'i duyurdu. Bu pakette 6 farklı online oyun modu, yani Deathmatch, Predator Hunt, Infestation, Species Deathmatch, Mixed Species Deathmatch ve Domination'ı destekleyen 2 yeni harita bulunuyor.

AvP genişliyor
Ayrıca pakette, çevresel tehlikeler ve yeni hava şartları da bulunuyor. PC, PS3 ve X360 için hazırlanan paket, 7 Temmuz'da $6.99/560 MS puanı değeriyle satışta olacak.

Yayımlanan ekran görüntülerine ulaşmak için buraya tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
AvP genişliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×