Az maaş alan kadın rol arkadaşına 1.5 milyon dolar bağışladı

Az maaş alan kadın rol arkadaşına 1.5 milyon dolar bağışladı

Furkan Güler
Furkan Güler 16.01.2018 - 11:58
Başarılı oyuncudan cesaretlendirici bir hareket.

Başarılı aktör Mark Wahlberg, son çıkan haberlere göre kendisinden az para alan rol arkadaşı Michelle Williams adına Time's Up kampanyası üzerinden 1.5 milyon dolar bağışta bulundu. All the Money in the World adlı filmin yeniden çekimlerinde Mark Wahlberg'ün 1.5 milyon dolar kazandığı ancak Michelle Williams'ın ise günde en fazla bin dolar kazandığı belirtiliyor. Hollywood ve diğer sektörlerde cinsel taciz ve ayrımcılığa karşı başlatılan Time's Up kampanyasından sonra filmin yönetmeni Ridley Scott, hakkında cinsel taciz suçlamaları çıkan ünlü oyuncu Kevin Spacey'in bulunduğu sahneleri yeniden çekme kararı almıştı.

Mark Wahlberg, az kazanan rol arkadaşına para bağışladı

Gençliğinde Anthony Rapp ile yaşadığı ilişkiye değinen Spacey ise geride bıraktığımız günlerde, "Anthony Rapp’in oyunculuğuna büyük bir saygı ve hayranlık duyuyorum. Kendisinin hikayesini dinlediğimde dehşete düştüm. Dürüst olmam gerekirse 30 seneyi geçkin bir süre önce yaşanan bu olayı hatırlamıyorum. Ancak olaylar dediği gibi geliştiyse kendisine çok sarhoş olduğum bir andaki bu davranışlarımdan ötürü en samimi özürlerimi borçluyum. Bunca yıl sebep olduğum duygular için de özür diliyorum. Bu hikaye, beni hayatımla ilgili başka konuları anlatmak için cesaretlendirdi. Özel hayatımla ilgili korumacı olduğum için hakkımda pek çok hikaye dolaştığını biliyorum. En yakınımdakiler bilir ki, hayatımda hem erkeklerle hem kadınlarla ilişkilerim oldu. Erkeklerle romantik ilişkiler yaşadım, onlara aşık oldum ve şimdi de hayatımı eşcinsel bir erkek olarak sürdürmeyi seçiyorum. Bu gerçekle açık ve dürüst bir şekilde yüzleşmeliyim, bu da davranışlarımı gözden geçirmek ile başlıyor." açıklamasını yapmıştı.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 22:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 13:03
adamlar 1 film çekse hayatlarının sonunu çalışmadan geçirebilecek para kazanıyorlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2018 17:00
21:09
Niye alamasın?
Adam zengin diye daha mı pahalıya satacaklar evi.Misal ilanda ne yazıyorsa o fiyata ev alacak.Yok, satıcı sen zenginsin daha fazla vermelisin diyecek hali yok ya.Savurgan olmadığı sürece o paralarla bir ömür geçinilebilir.
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 21:09
Kardeşim onların hayatı bizimki gibi değil. O para ona 1 hafta yetmez. Ev alamaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2018 10:23
Bana da maaş bağlasana Mark amca.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 12:11
Artık para tezek olduğundan ona koymaz :) Yaptığı güzel bi şey ama benimde yüz milyon dolarlarım ola bende 3-5 dağıtırım tabii..
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 22:26
3-5 Milyon doların olunca tekrardan görüşelim tatlıms.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×