Azeroth'un kadim ejderhası Heroes of the Storm'a geliyor

Azeroth'un kadim ejderhası Heroes of the Storm'a geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.10.2019 - 13:29
Deathwing bir kez daha sahaya iniyor

World of Warcraft'ın belki de en görkemli sahnelerine ev sahipliği yapan Deathwing, bu sefer de Heroes of the Storm'da karşımıza çıkıyor. Birçok oyuncuya kök söktüren ve büyük olayların fitilini ateşleyen Deathwing'in oyuna eklenmesi ile ilgili yapılan açıklama ve video şu şekilde;

Azeroth'un kadim ejderhası Heroes of the Storm'a geliyor

Dünya Yıkan ejderhanın heybetli kanatlarının gölgesi Nexus üzerine düştü! Heroes of the Storm’da bundan böyle hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Yok Edici Deathwing, kendisi gibi efsane bir kahramana yaraşacak ve oyunun kurallarını baştan yazacak son derece özgün bir oynanışla geliyor. Aslına bakarsanız Deathwing öylesine güçlü ki her biri diğerinden farklı yeteneklerle gelen iki ayrı forma sahip. Böylece Ölümün Sureti (Aspect of Death) olma deneyimini dilediğinizce yaşayabilir, alevlerin acımasız yıkımını savaş meydanına yağdırabilirsiniz.

Güçlendirilmiş zırh parçalarıyla donatılmış ve durdurulması imkânsız bu ölüm makinası, kendi takımı da dahil yaşayan tüm canlılara tepeden bakıyor. Bu kadim ejderhaya Dünyalar Yıkan (Unmaker of Worlds) denmesi boşuna değil elbette. Olağanüstü kudretini dengelemek adına Deathwing’in tek bir zayıf yönü var. Takım arkadaşları onu hedef alamıyor ya da iyileştiremiyor. Bu nedenle Deathwing’i yönetecek cesaret bende var diyenler bu olağanüstü varlığı idare edebilmek için zekâlarını kullanmalı ve son derece stratejik davranmalı.

Deathwing’in Nexus’ta neler yapabileceğini göstermek ve BlizzCon’daki Heroes of the Storm sürprizlerine dair ağzınıza bir parmak bal çalmak için Heroes ekibi size özel bir video hazırladı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 00:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2019 14:46
sonunda beklenen an güzel oldu güzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×