Back to the Future videosu

Burçin Aygün
Burçin Aygün 3.12.2010 - 12:26
Geleceğe dönme vakti
Telltale'in Back to the Future serisi için yaptığı beş bölümlük oyunun birinci ayağı için ilk video internete düştü. Seri Aralık ayında başlayıp gelecek sene boyunca sürecek. İlk hikaye ise "It's About Time" adını alacak. Michael J. Fox her ne kadar seslendirme kadrosuna katılmasa da, çıldın Dr. Brown'ı oynayan Christopher Lloyd işinin başına geçti.
   
Seri PlayStation 3, PC, Mac ve iPad için geliyor.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Back to the Future videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×