Balık gibi dövüşmeyin!

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Balık gibi dövüşmeyin!
Sammy Studios, Atomisware'lerde bilinen dövüş oyunu Rumble Fish için bir devam oyunu hazırlandığını belirtti. PS2 için hazırlanan yeni oyun kendine has bir grafik motoruna sahip ve bu motorla birlikte karakterlerin vücutları, eklemlerine göre hareket ediyor. Rumble Fish, 2 boyutlu bir oyun ve geçen sene Atomisware arcade makinalarında boy göstermişti. Rumble Fish 2, 17 Mart'tan itibaren piyasalardaki yerini alacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Balık gibi dövüşmeyin!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×