Bandai Namco'dan #PrepareToDine duyurusu: Yeni Souls serisi mi?

Hürcan Köse
Hürcan Köse 13.04.2017 - 13:48
Ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü
From Software tarafından geliştirilen ve oyun dünyasında çığı açan Souls serisinin dağıtımcı firması olan Bandai Namco, bugün yepyeni gizemli bir projenin duyurusunu yaptı. #PreparetoDine etiketi ile yapılan duyurunun videosunda Dark Souls'dan, ama daha çok da Bloodborne'dan esintiler olduğunu görebiliyoruz. Prepare to Dine cümlesi de Dark Souls oyuncularına pek bir tanıdık gelecektir...

From Software daha önce "bir daha Souls oyunu yapmayacağız" demişti, öyle bir şey var. Ancak şu anda kendilerinin farklı yeni bir proje üzerinde de çalıştığını biliyoruz. Souls serisine ait olmasa bile From Software'in elinde çıkacak olan yeni bir oyun görmek isteriz doğrusu. YouTube videosunun yorumlarına da bakarsanız insanların Souls serisi üzerine yoğunlaştığını görebilirsiniz. Souls olmasa bile insanların artık Hidetaka Miyazaki'den çıkacak yeni bir şeyler görmek istediği kesin.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Bandai Namco'nun paylaştığı yeni video ile baş başa bırakıyoruz. Görünüşe göre 20 Nisan'da bu yeni projenin ana hatları ile karşılaşacak ve kim tarafından yapıldığını, nasıl bir şeyin karşımıza çıkacağını göreceğiz.

Şimdilik; PrepareToDine.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 08:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2017 19:15
from software ****** ****** ****** yeni oyunları,dark souls u devam ettir istemiyor kimse yeni seri falan senden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2017 19:06
Mobil oyun veya platform oyunu. Başka bişey beklemeyin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2017 17:27
bence dark soulstan çok daha farklı bir oyun olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2017 16:23
Bandai Namco Soulsborne serisinin sadece dağıtıcısı From Software ise seriyi asıl yapanlar, bu trailer'ın From Software ile bi alakası şimdilik gözükmüyor ve From Software'ın Bandai Namco ile bir daha asla iş yapacağını zannetmiyorum. Bandai zamanında çok sıkıntı çektirdi Miyazaki abimize ve ekibine
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2017 11:28
Sokak divindeki çöp konteynırını görünce. Modern zamanlarda geçen bir Souls mu acaba diye düşündüm.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bandai Namco'dan #PrepareToDine duyurusu: Yeni Souls serisi mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×