Batman: Arkham City Lockdown çıktı!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 8.12.2011 - 17:10
Artık cebinizde bir yarasa olacak
Warner Bros. firması iPad, iPhone ve iPod touch'lar için hazırlanan Batman: Arkham City Lockdown'ın App Store'larda satışa sunulduğunu duyurdu.

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Lockdown'da pek çok Gotham City suçlusunu görebileceğiz. Bunların içinde Joker, Çift Yüz ve Solomon Grundy olduğu gibi iOS'a özel Deathstroke karakteri de olacak. AirPlay özelliğini kullanan Lockdown'da oyuncular bu özellik sayesinde oynanışlarını iPad2 veya iPhone 4S'te AppleTV'yi kullanarak HDTV'ler üzerinden stream edebilecekler. Yeni oyun 3.49 pounda satılıyor.

Aşağıda oyunun videosunu bulabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman: Arkham City Lockdown çıktı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×