1/2

Batman: Arkham City'nin Robin'i detaylandı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 21.06.2011 - 12:28
İlk görseller
Batman: Arkham City'nin yeni karakterlerinden birisinin de Robin olacağını daha önceden duyurmuştuk. Ön siparişe hediye olarak gelecek olan Robin hakkında görseller ve detaylar da yayımlanmaya başladı.

Batman: Arkham City'nin Robin'i detaylandı
Burada gördüğünüz Robin görselleri Tim Drake versiyonuna ait. Biliyorsunuz Robin karakterini canlandıran birden fazla hayali karakter mevcuttu. Bunlardan Dick Greyson ve Jason Todd'dan sonra çizgi romanlardaki Robin rolünü Tim Drake üstlenmişti. Tim Drake Robin Pack PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için ön siparişe özel olarak gelecek ve sadece Best Buy'daki satışlar için geçerli olacak.

Paketin içerisinde iki ekstra challenge map bulunacak. Bunlar; Black Mask Hideout ve Freight Train Escape. Bu iki haritada oyuncular Robin'i kullanabilecekler. Robin'in kendine has özel silahları ve hareketleri bulunacak.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×