Batman filminin hikayesi hazır!

Batman filminin hikayesi hazır!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.01.2018 - 16:12
Matt Reeves müjdeyi verdi

DC hayranlarının aksine, DC ile alakası pek olamayan kişiler bile Batman dendi mi pür dikkat dinlemeye başlar. Ben Affleck'in Batman rolünü bırakıp bırakmayacağı hala büyük bir soru işaretiyken, filmin yönetmeni ve yazarı Matt Reeves, hikayenin tamamlandığını belirtti. Katıldığı bir podcast'in soru cevap kısmında kendisine yöneltilen "Batman filmi ne alemde?" sorusuna " Hikayeyi bitirdim, son düzenlemeleri yapıyorum" cevabını verdi.

Batman filminin hikayesi hazır

Bu da demek oluyor ki Matt Reeves'in bir sonraki işi senaryoyu hazırlamak olacak. Bu süreçte filmin en büyük pürüzü olan Ben Affleck sorununu da çözümlense de biz de rahatlasak. Ben Affleck'in pelerini bırakması durumunda ismi en çok geçen isim Jon Hamm'in yeni Kara Şövalye olması bekleniyor. Bildiğiniz üzere Ben Affleck, solo Batman filmini yönetecek olan isimdi. Ancak, kendi açıklamasında da yer verdiği gibi, kendisi memnun olduğu bir senaryo yaratmakta başarısız olmuş. Bu yüzden de Warner Bros, Ben Affleck yerine göreve Matt Reeves'i getirmişti. Bakalım bizi nasıl bir Batman filmi bekliyor. Solo Batman filminin 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 05:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 20:54
Batman hiç sevemedim super güçleri olmayan kahraman tek mermilik isi var DC lüzumsuz super kahramani
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 16:04
Sen zaten yanlış tanımışsın Batman süper kahraman değil ki kahraman. Süper güçleri olmaması onu farklı kılan özellik zaten, senden benden tek farkı olan zenginliğinin ve zekasının sağladığı çeşitli aletler olmasa bile kar maskesi takıp canını ortaya koyabilecek emeğiyle bulunduğu noktada olan birisi
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 00:00
Ama farklı bi şekilde de bakabilirsen eğer merminin sana işlemeyeceğini bilerek önünde durmak sana kahraman vasfı kazandirmaz bana kalırsa.Kahraman olduğunu biseyleri feda ederek göstermez misin?Canını feda etmek bu riske atmak ve hayat kurtarmak daha bir kahraman mantığına uyuyor bence...
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 23:33
Iron man' in süper gücü var mı zırhı olmasın bir hiç zırhına ragmen captain america patates etti iron man'i
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 14:02
DC serisinde benim için Batman'ın yeri hep bir farklıdır. O yüzden Avengers'taki gibi Batman'ı futbol kadrosu gibi takıma bir anda koyarsan arka planda kalır. Hikayeye de yazık olur Ben Affleck'e de.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 23:23
hazır ama bir christopher nolan değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 16:31
hızlı giden atın b.ku seyrek düşermiş,DC yine uçuyor,peşpeşe düşüncesiz işler yapıyor sonuç hep hüsran BVS yi çekeceklerine solo batman filmi soksalardı vizyona şimdi herşey farklı olabilirdi,bu kadar muallakda kalmış bir işten iyi birşey beklemek mümkün değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×