Batman vs. Superman'de Lex Luthor kim olacak?

Batman vs. Superman'de Lex Luthor kim olacak?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 28.08.2013 - 23:23
Dedikodular kaynıyor!
Batman vs. Superman muhtemelen önümüzdeki senelerin en çok konuşan yapımlarından biri olacak. Hatta ne önümüzdeki seneleri, film hakkında sadece Batman ve Süpermen'i kimin oynayacağını biliyor olmamız bile tüm internet olarak konuya dahil olmamızı engellemedi baksanıza! Fakat yavaş yavaş muhabbet "Ben Affleck'ten Batman olur mu?"dan "Lex Luthor kim olacak?" sorusuna dönmeye başladı. İlk başlarda Bradley Cooper ve Bruce Willis gibi uçuk dedikodular ortaya atılmış olsa da şimdilik olay iki aktörün üzerinde dönüyor gibi: Breaking Bad'in Walter'ı Bryan Cranston ve Sherlock Holmes'ün kötü adamı Mark Strong.  Her ne kadar bugün Bryan Cranston'la 6 filmlik bir anlaşma imzalandığı haberi interneti sarssa da sonradan haberin dayanağı olmadığı ortaya çıktı. Şimdilik Lex Luthor'un kim olacağı belli değil. Peki siz kim olmasını isterdiniz?

Batman vs. Superman'de Lex Luthor kim olacak?
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2020 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×