Battlefield 3'te silah çeşitliliği arttı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.08.2011 - 17:17
Hangi silahı kullansam diye şaşırıp öleceksiniz
EA DICE tarafından geliştirilen Battlefield 3, 25 Ekim'de PC, PS3 ve X360 için raflarda yerini alacak. Oyun, şu an kapalı alpha aşamasında ve 1 ay gibi bir sürenin ardından da betaya geçiş yapacak. Beklentiler büyük, özellikle multiplayer modlar merakla bekleniyor.

BFBlog'dan yapılan yeni açıklamaya göre, Battlefield 3'te unlock edilebilir (sonradan açılabilecek) o kadar fazla silah olacak ki, bu rakam Battlefield Bad Company 2'deki silah ve ekipman sayısının tam 10 katı olacak. Tabii ki silah derken, sadece tabanca ve tüfeklerden bahsetmiyoruz. İrili ufaklı birçok savaş araç gereci de emrimize amade olacak. Yine oyundaki tecrübemizi göstermesi açısından birçok madalya ve şerit de yer alacak Battlefield 3'te. Bu sayede belki de daha fazla dikkatli oynamamız gerekecek. Düşünsenize, bir yüzbaşısınız ve bir er tarafından devamlı öldürülüyorsunuz. Bu hoş olmasa gerek...

Battlefield 3'te silah çeşitliliği arttı
Yorumlar 86
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 14:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 3'te silah çeşitliliği arttı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×