Battlefield için yeni bir resmi harita

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Battlefield için yeni bir resmi harita
Battlefield 1942 için çıkan 1.31 patchinden hemen sonra yapımına başlanan ve kısa sürede tamamlanan bu yeni resmi haritanın ismi "Operation Aberdeen" . DICE ve EA ekibi tarafından hazırlanan bu map kara savaşı ağırlıklı olarak tasarlanmış. Bundan önce çıkan "Coral Sea" adlı resmi harita nasıl uçak ağırlıklı yapıldı ise, bu haritada tank ağırlıklı olarak hazırlanmış.

Haritayı yanlızca internet üzerinden oynayabiliyorsunuz. Yani botlara desteği yok. 16.24mb büyüklüğündeki haritanın kurulum dosyasını buradan indirebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield için yeni bir resmi harita

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×