Bayram Hediyeniz Monster Gaming Laptop Olsun

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 22.06.2017 - 13:47
Monster Notebook’un devam eden yaz kampanyası bayram öncesi laptop alacaklara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor
Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, oyunseverleri Ramazan Bayramı’nda da sevindirecek. Muhteşem performansı cazip fiyatlarla sunan Monster modelleri, harika bir karne veya bayram hediyesi seçeneği olarak öne çıkıyor.

Halen devam eden yaz kampanyası ile tüm oyun tutkunlarına yüksek performanslı bir oyun bilgisayarına sahip olma şansı veren marka, sevdiklerine karne hediyesi olarak ne alacağına karar veremeyenler için bayram öncesinde kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Bayram Hediyeniz Monster Gaming Laptop Olsun
Monster’ın Intel Core™ i5 ve i7 işlemciler, NVIDIA GTX 10 serisi grafik kartları, yüksek performanslı bellekler ve SSD depolama birimleriyle donattığı oyun bilgisayarları, en yeni oyunları yüksek grafik ayarlarında akıcı biçimde oynamaya imkân veriyor. Yüksek performanslı donanımın yanında, beyaz veya renkli aydınlatmaya sahip klavyeler, parlama sorunu yaşatmayan Full HD Mat LED ekranlar, USB 3.0, USB 3.1 (Type-C), HDCP destekli HDMI portları ve Mini DisplayPort bağlantıları gibi bir oyuncunun ihtiyaç duyabileceği tüm özellikleri bir arada sunuyor.

Sektörde 12. yılına giren Monster’ın benzeri olmayan satış sonrası destek hizmeti sayesinde kullanıcılar satın aldıkları bilgisayar için ömür boyu bakım hizmeti alabiliyor, karşılaşabilecekleri sorunları en fazla 7 iş günü içerisinde çözmeyi hedefleyen teknik servis ile mümkün olan en hızlı hizmeti alıyorlar.

En yeni Intel işlemciler ve NVIDIA GTX 10 serisi ekran kartlarına sahip yüksek performanslı laptop modellerine Monster kalitesi ve güvencesi ile KDV dâhil 3299 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak ve sevdiklerinize bayramda güzel bir sürpriz yapmak için https://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html adresini ziyaret edin.

-Basın Bülteni
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 11:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2017 09:17
Bir laptopa 20 30bin vermeyi dogru bulan zat sen hangi holdingin ceosusun?
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2017 22:59
Telefonumu vereyim, sonrada whatsappdan resim atayim. 😀
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2017 16:39
bladestr sallaaaa ziyaaaaaaaaaaaaaaa sen hardcore bir liselisin
BladesTR
BladesTR 25.06.2017 13:41
CEO değilim, Ispanya ya bağlı bir holdingde finans işleriyle ilgileniyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2017 23:03
ısınımıyor mu sen ondan haber ver şu sıcaklarda 90C işlemci 80C ekran kartı olan makinelerde oyun oynamak bir işkence dostum macbook pro dan bildiriyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guterjunge
Guterjunge 22.06.2017 14:08
1080 li bir Laptopa 15 milyar vereceğime 3 tane masaüstü dizerim o fiyata ..
Spider_hip
Spider_hip 23.06.2017 17:03
Laptopla arabada cafede oyun oynayacak olana bencede müstehak. Oyunu zaten cihaz kaç saat çalıştırabilecek. En fazla 2 saat. O kadar oyunsuz kalamayan bence de gitsin 20-30bin versin.

Laptop baya lüks işi, bu bir gerçek. Masaüstü ile kıyas tutamayacak kadar lüks işi. Masaüstü fiyatının yaklaşık 3 katıdır laptop. Ufak olmasının, taşınabilir olmasının bedeli de 3 kat pahalı olması ve geliştirilemez olması. En fazla 1 ram belki takılabilir ya da ssd. Zor yani.

Benimde 2 masüstüm dışında bir laptobum var ama iş için gerekli olduğundan. Müşterilere giderken kullanmam için lazım. Ama evde gördüğü tek iş Tv ye bağlanmak, tv den film izlememizi sağlamak. Onun dışında işlerimizi direk normal masaüstülerimizde yapıyoruz. 2K Ultrawide monitörlerimizde after effects, photoshop ve yazılım araçlarımızı çalıştırıyoruz.

Ha ne olur ancak Ryzenler laptoplara çıkar, o zaman laptobumu geliştirmeyi düşünebilirim. Zira Ryzenli laptopla Renderda alınır adam gibi uygun fiyata.
hakande84
hakande84 23.06.2017 08:19
Hangi marka olursa olsun high-end gaming laptop o fiyata satılıyor. Ancak ve ancak i7 işlemcili ve 960M tarzı modelleri 2.000-3.000 liraya bulursun. Amacın iyi oyun oynamaksa, o zaman fiyat buna çıkar. Tamam eleştirini Türkiye şartlarına göre yapmanı anlıyorum ama Türkiye şartlarıyla bakacaksak o zaman en güncel oyunları da 6 yıl geçtikten sonra oynamak gerekiyor...
BladesTR
BladesTR 23.06.2017 06:43
Yanlış düşünüyorsun, ben bir dizüstüye 20-30bin tl verilmesini doğru buluyorum.Masaüstü bilgisayara gelince, evinden başka yerlere gitmiyor ve çeşitli mekanlarda bilgisayar kullanmayı sevmiyorsan.. Elbette masaüstü alman daha doğru olur. 3 tane masaüstü dizmeye gerek yok :=) 1 tane dizer 4k 60 fps oynarsın.

Masaüstü bilgisayarını araba içinde kullanamazsın, bir kafeye gittiğin zaman yanında taşıyamazsın.. vs.. istediğin her oyunu full ayarlarda açmak için 15bin 20bin tl yi gözden çıkarman gerekiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayram Hediyeniz Monster Gaming Laptop Olsun

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×