Bazı Marvel hayranları Thor'un kadın olmasından memnun değil

Furkan Güler
Furkan Güler 23.07.2019 - 10:23
İşler değişti.

Geride bıraktığımız hafta düzenlenen San Diego Comic Con etkinliği, büyük duyuruların altına imzasını atmıştı. Marvel yapımcılarının sahne aldığı panel oyuncular sayesinde yıldızlar geçidine dönüşürken, MCU'nun geleceğinden bahsedildi. Takipçileri için yepyeni filmler açıklayan Marvel yapımcıları, yeni Thor filmini de duyurdu. Thor: Ragnarok'un yönetmeni olan Taika Waititi'nin tekrar yönetmen koltuğunda olduğu yapımın ismi Thor: Love and Thunder olacak. Ancak film hakkında önemli bir detay daha açıklandı. İlk Thor filmi ve ikinci Thor filminde Jane Foster olarak rol alan Natalie Portman, yeni filmde Thor rolünü alacak.

Yeni kadın Thor karakterini kimin oynayacağı nihayet belli oldu

Kadın Thor olarak izleyicilerin karşısına çıkacak olan ünlü oyuncu, takipçilerini şaşırttı. Chris Hemsworth ve Tessa Thompson'ın da rol alacağı filmin yine Thor: Ragnarok havasında olacağı tahmin ediliyor. Thor filmlerinde ciddi bir konuyu esprili bir şekilde işlemeye karar veren senaristler, bunun geri dönüşlerini Ragnarok filminden sonra güzel bir şekilde almıştı. Ancak SDCC etkinliğinde yapılan bu duyuru sonrasında bazı Marvel hayranları Thor karakterinin kadın olmasından memnun değil. Her ne kadar bu karakter çizgi romanlarda bulunuyor olsa da, Marvel hayranları Thor karakterinin MCU'da olması gerektiği gibi kalmasına inanıyor.

Bakalım Marvel yapımcıları, MCU'ya yeni karakterler eklemek adına aldıkları bu kararı filmlerine nasıl yansıtacak?

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 11:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2019 16:27
İyice sıvamaya başladılar. Endgame ile seri bitmiştir unutalım bence.
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2019 13:05
Borriz kesin izlemessin. :)) Bırak bu ayakları evlat. At gibi koşarak izleyeceğini hepimiz biliyoruz. Yeme bizi :)))
borriz53
borriz53 24.07.2019 00:19
kesinlikle katılıyorum. Faz 4'te hiçbir yapımı izlemeyeceğim. Infinity War zirveydi evet. End Game ise benim için Marvel Universe sonu oldu. (Daredevil ve Punisher hariç.)
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2019 17:24
Infinity War ile seri bitmiştir benim için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2019 16:59
O bazı marvel hayranları boş yapıyor. Onlar nasıl marvel fanı? Marvel çizgi romanlarında da Jane Foster Thor zaten. Bunu bilmeyen insanlara fan denmez.
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2019 13:03
Zeknoo hakaret nerde cahi. Boş yapıyor demek ne zamandır hakaret oldu??
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2019 13:01
Zeknoss yazdığın yanıtın benim yorumla zerre alakası yok yalnız. Ben jane foster zaten çizgi romandada thor ditorum sen bana lgbt, cap marvel vs diyosun ne alaka?? Ulan marvel disneye geçmeden öncede jane foster ın thor olduğu bi hikaye vardı.. bence sen kendine fan demeden önce iyice bi araştır..
zeknoss
zeknoss 23.07.2019 18:15
Bahsettiğin fan'lar (ben dahil) yıllarca Marvel'ı takip etmiş, orijinal ve düzgün haliyle seven insanlar. Disney sonrası tüm karakterleri LGBT'ye, gender study ajandasına kurban edip, Miss Marvel gibi güzel bir karakteri Captain Marvel gibi bir ucubeye dönüştüren, çizgi romanlarının satışlarında dibi görüp onlarca çizgi roman dükkanının bir sürü ülkede kapanmasına sebep olan Disney'in Marvel'ını gerçek Marvel sanıyorsan boş yapan sen oluyorsun bu durumda.

Bir konuda iddiada bulunmadan evvel lütfen birazcık araştırın yahu. Bilmediğiniz şeylerde otorite havalarında millete de hakaret ediyorsunuz, ne biçim insanlarsınız...
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 23.07.2019 22:18
kadın thor mu olur mitolojiye bile ters düşüyor tamamen saçmalık marvel fanları memnun olmamakta haklı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2019 21:31
bence thor ve jane çocuk yapsın doğan evlat afro-amerikan-uzakdoğu melezi bir eşcinsel olsun hepimiz rahata erelim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2019 14:19
Farklı universe ler olarak ayrı ayrı düşünülmemeli bence, hepsi birbirine geçişebilir ve birinde çok beğenilen diğerini kapsayabilir, eskiye silebilir yani. Sonuçta insan beğenisi burada en önemli faktör. Üstüne daha iyi birşey gelirse eskiye dönemenin de anlamı yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bazı Marvel hayranları Thor'un kadın olmasından memnun değil

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×