Bazı oyuncular, Peter Parker'ı sevmedi

Bazı oyuncular, Peter Parker'ı sevmedi

Furkan Güler
Furkan Güler 31.10.2017 - 14:06
Bakalım Insomniac Games, Peter Parker'ın görünüşünü değiştirecek mi?

Geride bıraktığımız akşam düzenlenen Paris Games Week'te yayınlanan yeni Spider - Man oyunu, PlayStation 4 sahiplerini oldukça heyecanlandırdı. Sadece PlayStation 4 platformuna çıkacak olan oyundaki Peter Parker, oyuncular tarafından pek fazla beğenilmedi. Görünüş olarak çizgi roman ve filmlerde yer alan Peter Parker karakterleri ile pek fazla uyuşmayan yeni karakterimiz daha şimdiden etrafına oyunu sevmeyecek oyuncuları toplamayı başardı.

Spider - Man oyununun Peter Parker'ı pek fazla beğenilmedi

Oynanış olarak aksiyona oldukça fazla kayan yeni Spider - Man oyunu, bizlere uzun sürecek bir sinematik aksiyon macerasına davet ediyor. Mary Jane'in de olacağı oyunda, Peter Parker ile oynanıp oynanmayacağı ise henüz belli değil. Şahsen Peter Parker'ın görünüşünü ben de pek fazla sevemedim. Yüz tipi olarak daha saf ve zeki olarak gözüken Peter Parker yerine artık karşımızda sanki bir villain (düşman) gibi görünen bir karakter var.

Her ne kadar Peter Parker'ın görünüşü bazı oyuncuları memnun etmese de, Insomniac Games'in karşımıza sağlam oynanış mekanikleri ile karşımıza çıkacağını düşünüyorum. Sunset Overdrive ile Xbox One platformuna güzel bir oyun yapan Insomniac Games, bakalım PlayStation 4 platformunda neler yapacak?

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 01:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 12:57
Başlığı görünce siyahi arkadaşı peter yaptılar sandım XD
Kalan Karakter : 300 Gönder
Korek_v2
Korek_v2 31.10.2017 21:03
sanırım bu oyunu alıcam ya normalde pek sevmem ama alıcam galina göze çok hoş geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 19:08
benim anlamadığım grafikler neden bu kadar kötü,5-6 sene öncesinin yüz animasyonları gibi,bir zero down veya witcher tarzı bir yüz animasyonu yok,şimdiden soğudum parkerden
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 17:52
Parker ı falan boşverin de MJ mükemmel olmuş
?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 16:10
Abi ne bekliyorsunuz anlamıyorum 27 yaşındayım ve dehşet gelen bir veled var oyunda ve o da baş kahraman parker.. Ama bu evli barklı 30+ adam değil ki? Ergen.. bunu bile bile daha neyi beğenmiyorlar anlamadım. O dünyaya atmosfere göre normal. Erkeğe benzer Parker arıyorsan Foxkids Spiderman izle..
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 17:20
Oyunda 23 yaşında olacak. Ergen değil. Bu karakter de peter parker değil, nerd bir karakter olması gerek, filmlerde ve çizgiromanlarda farklı tipler olmasına rağmen Sony'nin Spiderman'i hariç pek sırıtmadı ama bu oyundaki Peter parker olmamış o kadar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×