BeamNG.Drive, ses odaklı bir güncelleme ile yenilendi

BeamNG.Drive, ses odaklı bir güncelleme ile yenilendi

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 9.08.2017 - 17:34
Uzun süredir yaşanan ses sıkıntıları, sonunda giderilmiş gibi görünüyor.
2010'ların başında başlayan BeamNG.Drive projesi, halen üzerinde çalışılıyor ve her güncelleme ile yapım derli toplu hale geliyor. "Soft Body Physics" teması altında olan bu simulatörde yapabilecekleriniz çok geniş çaplı olmakla beraber sunduğı senaryolar ve hikayelerle sizi sınıyor.

Her ay yeni bir geliştirme odaklı güncelleme ile gelen BeamNG.Drive ekibi, bu sefer ise ses odaklı bir derleme ile karşımızda. Her araca farklı ses getirilmekle beraber, yeni ek araçlar, kendinize ait pist yapma özelliği, birbirine bağlama modu ve daha önce görülmemiş bir çok özelliği bizlere sunuyor.

BeamNG.Drive takımı, yeni özellikleri ise her güncellemede olduğu gibi kendi YouTube kanallarına bir takım videolar yükleyerek yapılan değişiklikler ve oyuncuların yeni özellikleri nasıl kullabiliecekleri gösteriyorlar.


BeamNG.Drive 0.10 versiyonu, eğer oyuna Steam'de sahipseniz, şu an yayında. Çoğu oyuncu tarafından olumlu bulunan yapım, gerçek zamanlı sürüş deneyimi ve yaşadığınız gerçekçi kazalarla bir hayli ünlü.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 13:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×