Ben 10: Power Trip PS4, Xbox One, Switch ve PC için duyuruldu

Ben 10: Power Trip PS4, Xbox One, Switch ve PC için duyuruldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 1.07.2020 - 13:24
PHL Collective tarafından geliştirilen ve Outright Games tarafından yayınlanacak olan Ben 10: Power Trip PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyuruldu.

PHL Collective tarafından geliştirilen ve Outright Games tarafından yayınlanacak Ben 10: Power Trip PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için platformları için duyuruldu. Oyun 9 Ekim 2020 tarihinde piyasaya çıkacak. Oyunun yayınlanan ekran görüntülerine buradan bakabilirsiniz.

Ben 10: Power Trip, farklı uzaylı yaratıklara dönüşmek ve dünyayı kurtarmak için Omnitrix'ini kullandığı Ben Tennyson'un animasyon evreninde gerçekleşiyor. Oyun, Ben'in dört gizemli kristalin arkasındaki gerçeği ortaya çıkaracağı eşsiz bir hikayeyi anlatıyor. Güçlü uzaylılara dönüşebileceğimiz bu macerada korkunç düşmanlarla savaşacağız. Kahraman zamanı!

Ben 10: Power Trip PS4, Xbox One, Switch ve PC için duyuruldu

Yayıncı Outright Games ve geliştirici PHL Collective, Ben 10: Power Trip'i PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. Outright Games CEO'su Terry Malham basın açıklamasında oyunla ilgili “Ben 10 sevgili bir çocuk franchise serisi ve yine bu karakterle bir oyun yaptığımız için çok heyecanlıyız. Cartoon Network ile uzun süredir devam eden ortaklığımız, bu unvanla büyük adımlar atmamıza ve Ben 10 hayranlarını ve ailelerini bu yepyeni macerada birlikte oynarken eğlendirecek bir oyun yaratmamıza imkan sundu.” ifadelerinde bulundu.

Ben ve ailesi Avrupa tatillerinin tadını çıkarırken kötü büyücü Hex'de dört gizemli kristalin gücünü açığa çıkarıyor. Bu laneti sadece Ben 10 kırabilir. Oyunda düşmanlarla savaşmak, bulmacaları çözmek ve heyecan verici bir üç boyutlu dünyayı özgürce keşfetmek için güçlü uzaylılara dönüşmeye hazır olun. Ayrıca split-screen co-op desteği ile birlikte Kevin Levin'da bu oyunda Ben'e katılabilecek. Kahraman zamanı!

Ben 10: Power Trip 9 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Oyunun duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu arada fragmanda ateş, buz ve kaplan yaratıklarına benzeyen güçlerin bazılarını görebilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 04:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2020 09:42
bayılbım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 00:37
Koskoca yüce Ben Ten'i soktukları hâle bak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×