Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyor

Murat Sağlam
Murat Sağlam 14.06.2011 - 12:09
Michel Ancel: Bize daha fazla güç gerek!
Beyond Good & Evil 2 ilk duyurulduğunda PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüleceği söylenmişti. Bu durum tabii ki konsol sahiplerini oldukça sevindirirken, şimdi hevesleri kursaklarına kalacak gibi duruyor.

Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyor
Ubisoft'tan Michel Ancel, PlayStation 3 ve Xbox 360'ın kendilerine yeterli gücü sağlayamadığını, Beyond Good & Evil 2'nin iyi bilgisayarlarda çok güzel çalıştığını fakat konsollara port edebilmek için birçok yerinden keserek oyunu kuşa çevirmek istemediklerini söyleyerek bu nesil konsolların devrinin artık yavaş yavaş kapandığını itiraf etmiş oldu.

Ayrıca Wii U'a da değinen Ancel, teknik açıdan yeni nesil bir konsol olsa da, Wii U'nun da diğerlerinden pek farkı olmadığı için, Beyond Good & Evil 2'nin piyasaya sürüleceği platformlardan birisi olamayacağını söyledi. Son olarak da Wii U'nun da tam anlamıyla yeni nesil olup olmadığıyla ilgili büyük şüpheleri olduğunu belirterek açıklamalarını noktaladı.
Yorumlar 43
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 12:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×