BioShock: Infinite için elektiriğe kapıldılar

Burçin Aygün
Burçin Aygün 16.12.2010 - 11:13
Her şey Bioshock için!
Irrational Games'in tasarımcıları harıl harıl BioShock'un yeni üyesi üzerine çalışıyorlar. Bunlar arasında ses tasarımcıları da var. Bu tasarımcılardan bazıları düzgün bir elektrik sesi elde etmek için 20. yüzyıldan kalma bir elektroşok aletini kullanmayı düşünmüşler. Normalde iyileştirici özelliği olan alet, dikkat edilmezse yoğun bir elektrik akımı da vermekle ünlü imiş. Ses tasarımcıları ise elektrik sesini almaya çalışırlarken kendilerini bu alet ile çarpmayı başarmışlar. Küçük çaplı bir elektirik akımına kapılan teknisyenlerin neyse ki bir şeyleri yokmuş.

BioShock: Infinite için elektiriğe kapıldılar

İş aşkı bambaşka bir şey,değil mi?


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioShock: Infinite için elektiriğe kapıldılar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×