BioWare: "Garrus'a odaklanan bir oyun yapabiliriz"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 12.05.2013 - 22:27
Aria, Illusive Man ve Javik de listede!
Official Xbox Magazine'e konuşan Mass Effect yapımcıları Casey Hudson, Mac Walters, Dusty Everman, Mike Gamble ve Preston Watamaniuk gelecek oyunlarla ilgili isteklerinden söz ettiler. "Mass Effect evreninde anlatılacak bir sürü hikâye var" diyen ekip, "Büyük hikâyeden bağımsız bir şey yapmak çok güzel olurdu. Örneğin Garrus'un C-Sec'de geçirdiği zamanı anlatan bir hikaye" diye ekledi. Garrus'un kendi başına bir kahraman olduğunu ve herkesin "cesur ve etkileyici" bu karakterin maceralarını görmek isteyeceğini belirten yapımcılar aynı zamanda Aria, Illusive Man ve Javik gibi karakterlerin de yan oyunlarının yapılabileceğini dile getirdi. Tabii ki bunlar bir temenni ama insan yine de düşünmeden edemiyor... Garrus'u konu alan bir yan oyun gerçekten çok eğlenceli olabilirdi. Siz ne düşünüyorsunuz?

BioWare: "Garrus'a odaklanan bir oyun yapabiliriz"

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 07:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioWare: "Garrus'a odaklanan bir oyun yapabiliriz"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×