Bioware, Activision'a savaş açtı!

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Bioware, Activision'a savaş açtı!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Activision'un, Sony'nin fiyat politikalarını değiştirmemesi durumunda desteğini keseceği açıklamasının yankıları sürerken, Sony'ye destek Bioware'in kurucusu Greg Zeschuk'tan geldi. Zeschuk, Activision'ın açıklamalarının tam anlamıyla "aptalca" olduğunu belirtti.

         Bioware'in kurucusu röportajında şöyle diyor: "Sony ile uğraşmanın pek yararlı olacağını düşünmüyorum, Wii oldukça sağlam bir başarı yakaladı ve Sony de istediğini elde edemese bile, doğru adımları atmaya başladı ve meyvelerini yakın zamanda da alacaklar. Sony'yi desteklemeyeceğinizi açıklamak tam anlamıyla bir aptallıktır, markanın kendisi hala bir dev ve milyonlarca kullanıcısı var."

         PS3'ün fiyat politikası artık tam bir dramaya dönüşmüş durumda, insanlar da bıkmış durumdan; ama yine de değişen bir şey yok. Yakında bu yüzden yapımcı firmalar da birbirine girerse şaşırmamak lazım.

KAYNAK
Bioware, Activision'a savaş açtı!
destructoid.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 13:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioware, Activision'a savaş açtı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×