BioWare görseli, Mass Effect 3 mü?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 10.12.2010 - 10:09
Dedikoduların arkası kesilmiyor
Dün haberini yaptığımız ve BioWare'in yeni oyunundan olduğu söylenen görsel ile ilgili ilginç söylentiler var. Yeni bir kaynağa göre dün internete sızan görselin kaynağı sadece ve sadece Mass Effect 3! Bu konuda emin olduğunu söyleyen kaynak, oyunun büyük bir bomba gibi patlayacağını da söylüyor. İlgi çekici bir bilgi de, oyunun multiplayer seçeneği ile birlikte geleceği.

BioWare görseli, Mass Effect 3 mü?
Gözler yarın ki VGA 2010 etkinliğine çevirilmiş durumda.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioWare görseli, Mass Effect 3 mü?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×