Bir ilk: Dark Sector

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Bir ilk: Dark Sector
Digital Extreme firması, daha çıkmamış olan gelecek nesil konsollar için (PlayStation 3, Xbox 2), spesifik olarak hazırlanan ilk oyun Dark Sector'ü duyurdu. Trailer'ını izlediğimiz kadarıyla oyun, bilim kurgu öğeleri barındıran bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak. Yalnız oyunun PS3 için mi, Xbox 2 için mi yoksa her ikisi için mi piyasalarda olacağı henüz belirlenmiş değil. İlk izlenim olarak, oyununun grafik motorunun oldukça kaliteli olduğunu, gölgeleme efektlerinin oldukça sağlam aktarıldığını belirtebiliriz. Bu durumda Dark Sector, yeni nesil konsolların gücünü arkasına alırsa, karşımıza bomba gibi çıkacağa benziyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir ilk: Dark Sector

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×